Nowy Newsletter Queris. Zapisz się i dołącz do subskrybentów, żeby rozwijać wiedzę i korzystać ze zniżek dostępnych tylko dla Czytelników.

Nowy Newsletter Queris. Ddołącz do subskrybentów!

Nowy Newsletter Queris.

System utrzymania ruchu w TOP Packaging

TOP Packaging wybiera nasz system CMMS

Firma TOP Packaging, należąca do koncernu THIMM – producenta opakowań i czołowego dostawcy rozwiązań z zakresu dystrybucji towarów – wybrała system Queris CMMS jako narzędzie do zarządzania swoim działem utrzymania ruchu.

TOP Packaging – część Grupy THIMM

TOP Packaging to polski oddział międzynarodowej Grupy THIMM z siedzibą w Niemczech, specjalizujący się w produkcji szerokiej gamy opakowań, obejmującej opakowania do celów transportowych, sprzedażowych i reklamowych oraz opakowania tworzone na indywidualne zamówienie. Zakłady należące do TOP Packaging zlokalizowane są w Tychach oraz Skarbimierzu.

Queris CMMS w TOP Packaging

Grupa THIMM posiada szereg rozwiązań organizacyjnych, które wspierają osiąganie wysokiej jakości produktów i procesów. Należą do nich między innymi: zintegrowany system zarządzania jakością, systemy zarządzania środowiskiem i higieną, a także Lean Management oraz Total Productive Maintenance.

Właśnie w związku z realizacją ostatnich dwóch z wymienionych strategii polski oddział przedsiębiorstwa zadecydował o wdrożeniu systemu CMMS, który jest niezbędnym narzędziem w realizacji celów związanych z lean management i podejściem TPM.

Queris CMMS w TOP Packaging stał się podstawowym narzędziem do organizacji utrzymania ruchu, zapewniania wysokiej dostępności maszyn oraz zwiększania efektywności produkcji w obszarach związanych z technicznym utrzymaniem zasobów produkcyjnych.

Opublikowano

Ostatnia aktualizacja

Przeczytaj więcej aktualności

Nowy newsletter Queris

Dołącz, a dowiesz się jak optymalizować produkcję i otrzymasz zniżki dostępne wyłącznie dla subskrybentów.

Co otrzymasz?

Zapisz się i korzystaj! Bezpłatnie. Bez zobowiązań.

Newsletter wysyłamy tylko na adresy w domenach firmowych.