O firmie Queris

Kim jesteśmy i co robimy?

Jesteśmy polskim producentem oprogramowania przemysłowego. Tworzymy i wdrażamy rozwiązania pomagające usprawniać procesy produkcyjne i okołoprodukcyjne oparte na systemach IT, automatyce oraz aplikacjach dedykowanych.
Możemy się pochwalić wysokimi kompetencjami z dziedziny informatyki przemysłowej, programowania, automatyki, integracji i administracji systemów, a także innych obszarów powiązanych z nowoczesnymi technologiami.
Ponadto dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu i wiedzy jesteśmy w stanie doradzić naszym klientom jak zbudować koncepcję działalności produkcyjnej, a także jak skutecznie ją realizować.
Wielu klientów chwali nas nie tylko za nasze systemy tworzone przez programistów, ale również za kompetencje techniczne w osobach automatyków, elektryków, inżynierów, doradców biznesowych oraz pozostałych specjalistów.

Historia naszej firmy

Wywodzimy się z produkcji i utrzymania ruchu. W 2004 roku powstaliśmy jako spółka Queris świadcząca zewnętrzne utrzymanie ruchu, poprzez odłączenie się od przedsiębiorstwa macierzystego, które dzisiaj funkcjonuje jako Grupa Nomax. Cztery lata później silnie ukierunkowaliśmy się na informatykę przemysłową. Od 2010 roku tworzymy własne systemy IT, które z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością już nie tylko w Polsce. Naszymi sztandarowymi rozwiązaniami są dwa systemy: Queris CMMS dla utrzymania ruchu i Queris MES do zarządzania realizacją produkcji.
Dzisiaj kompleksowo wspieramy producentów z różnych branż. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu możemy zaoferować cały wachlarz usług usprawniających procesy produkcyjne. Obszerna wiedza nabyta w praktyce niejednokrotnie pozwala nam z pełnym zrozumieniem spojrzeć na problemy klientów i zaproponować najlepsze ich rozwiązanie.

 

Zobacz kto nam już zaufał

Sprawdź które ze znanych firm korzystają już z naszych rozwiązań i dołącz do nich!

Zobacz klientów