System Queris MES

Queris MES (Manufacturing Execution System) to profesjonalne narzędzie do zaawansowanego zarządzania produkcją. Pomaga kontrolować wydajność procesów i ustalać kolejność realizowanych zleceń tak, aby osiągnąć jak najwyższy wskaźnik OEE oraz zrealizować produkcję w jak najkrótszym czasie. Wszystkie maszyny masz pod stałą kontrolą.

Zobacz na żywo

Funkcje systemu MES

Queris MES jest kompleksowym systemem do zarządzania produkcją, wyposażonym we wszystkie najważniejsze funkcje rozwiązań tej klasy. Zaawansowane możliwości pomogą Ci wyeliminować problemy związane z nieefektywną produkcją i marnotrawstwem. Odkryj i w pełni wykorzystuj posiadane moce produkcyjne. Obniżaj koszty, zwiększaj wydajność!

Automatyczna rejestracja produkcji i badanie rzeczywistego czasu pracy maszyn

Wykrywanie przestojów, mikro-przestojów i automatyczne powiadamianie o nich

Wizualizacja produkcji i widmo maszyn z informacją o przyczynach przestojów

Zarządzanie zleceniami produkcyjnymi i planowanie kolejności ich wykonywania

Rozbudowany moduł analiz wraz z automatycznym generowaniem raportów

Wsparcie kontroli jakości przez gromadzenie informacji o odstępstwach produktowych

Monitorowanie produktów, przepływów oraz zużycia mediów produkcyjnych

Wymiana danych z innym systemami, elektroniczny obieg dokumentów

Zintegrowana produkcja

Elastyczna architektura systemu pozwala na pełną integrację z innymi narzędziami funkcjonującymi w firmie. Przepływ danych między systemem MES, a ERP, CMMS, czy APS daje możliwość pełnego wykorzystania pozyskiwanych informacji przez całe przedsiębiorstwo, a nie tylko dział produkcji.

Korzyści

Wdrożenie stworzonego przez nas sytemu MES przekłada się przede wszystkim na ogólny wzrost produktywności. Jest to skutkiem lepszego zarządzania realizacją produkcji. Poznaj najważniejsze korzyści, które możesz osiągnąć wykorzystując nasze rozwiązanie.

Pełna informacja o produkcji, dzięki której wszystkie procesy nareszcie będą dla Ciebie jasne, a produkcja przestanie być tajną „czarną skrzynką”.

Skrócenie przestojów, które poprawi dostępność maszyn, a przez to pozytywnie wpłynie na wartość wskaźnika OEE oraz ogólną wydajność.

Skrócenie cyklu produkcyjnego będzie możliwe dzięki efektywnemu zarządzaniu zleceniami produkcyjnymi i identyfikacji niewykorzystywanego dotąd potencjału.

Maksymalne wykorzystanie mocy produkcyjnych. System pomoże zidentyfikować ukryte i niewykorzystywane zasoby wynikające z braku realnej informacji.

Eliminacja marnotrawstwa czasu, surowców, czy dostępnych mocy produkcyjnych. Bieżąca informacja o produkcji wspiera realizację strategii lean manufacturing.

Automatyzacja procesów oraz integracja bezpośrednio z maszynami zapewniają na bieżąco aktualizowane, wiarygodne dane, na podstawie których można optymalizować decyzje.

Redukcja papierowej dokumentacji – dokumenty elektroniczne, to nie tylko rozwiązanie przyjazne dla środowiska, ale także natychmiastowy dostęp do dowolnej informacji.

Lepsza wizualizacja zleceń i produkcji w toku pomoże Ci sprawnie zarządzać spływającymi zamówieniami i efektywniej planować kolejność ich realizacji.

Zobacz system Queris MES na żywo

Jeśli jesteś zainteresowany szczegółowym poznaniem naszego systemu, umów się na wizytę referencyjną.

Wypełnij formularz znajdujący się obok. Skontaktujemy się z Tobą, żeby uzgodnić termin i miejsce wizyty.

Kontakt i dodatkowe informacje

Jeśli masz jakiekolwiek inne pytania, skontaktuj się z nami telefonicznie lub przez ogólny formularz kontaktowy. W ten sposób będziemy mogli poznać Twoje potrzeby jeszcze przed spotkaniem i lepiej na nie odpowiedzieć.

queris@queris.pl

+48 512 390 381
+48 508 308 723

Szybki kontakt

    Umów wizytę referencyjną