Nowy Newsletter Queris. Zapisz się i dołącz do subskrybentów, żeby rozwijać wiedzę i korzystać ze zniżek dostępnych tylko dla Czytelników.

Nowy Newsletter Queris. Ddołącz do subskrybentów!

Nowy Newsletter Queris.

Kampania Queris - wybudź moc produkcji

Wiosna 2024. Wybudzamy uśpioną moc produkcji

Wraz z wiosną rozpoczynamy kampanię wybudzania uśpionych mocy produkcyjnych w firmach w całej Polsce. Naszą akcją chcemy zwrócić szczególną uwagę na problem marnotrawstwa zasobów.

Dzięki dostępnej technologii w postaci systemu MES, systemu APS czy systemu CMMS większość producentów jest w stanie dokładnie zidentyfikować i wykorzystać cały posiadany potencjał. Zakłady produkcyjne działające bez tego typu narzędzi wykorzystują co najwyżej 60% posiadanych możliwości, a często znacznie mniej. Jaką wartość przyjmują wskaźniki OEE i OLE w Twojej firmie?

Wiosenna pobudka produkcji

Uśpione i niewykorzystywane zasoby to marnotrawstwo, na które w obecnych realiach nie może sobie pozwolić żadna firma. Czy inwestując w 10 maszyn 4 z nich kupiłbyś tylko po to, żeby stały bezczynnie na hali? Z pewnością nie. Dlaczego więc miałbyś się godzić na to, aby przestoje, nieoptymalne plany produkcyjne czy brak wiedzy o pracy poszczególnych maszyn prowadziły właśnie do takiego stanu?

Nadszedł czas, żebyś zidentyfikował i całkowicie wyeliminował marnowanie zasobów, ponieważ zaniża ono wydajność Twojej produkcji i generuje niepotrzebne koszty.

Wybudź swoje moce produkcyjne

Nowoczesne systemy produkcyjne to szansa na to, abyś bez żadnych dodatkowych inwestycji w park maszynowy zwiększył możliwości produkcyjne nawet o ponad 35%. Tylko dzięki technologii i posiadaniu odpowiednich informacji.

Sprawdź jak poszczególne rozwiązania pomogą Ci odnaleźć i wybudzić uśpione moce produkcyjne.

  • System Queris MES – ograniczy mikroprzestoje, wyeliminuje bezczynność maszyn, zwiększy wydajność procesu wytwarzania i dostarczy Ci pełnej informacji o tym co się dzieje na produkcji.
  • Queris APS i system Opcenter APS – zautomatyzuje harmonogramowanie produkcji, skróci czas realizacji zleceń, przyspieszy dostawy i w pełni wykorzysta dostępne zasoby.
  • System Queris CMMS – obniży koszty utrzymania ruchu, wydłuży czas pracy bez przestojów, przyspieszy reakcję na zgłoszenia operatorów i zwiększy produktywność parku maszynowego.

To tylko niektóre z korzyści, jakie mogą stać się udziałem Twojej produkcji. Umów się na pełną prezentację możliwości każdego z naszych rozwiązań.

Opublikowano

Ostatnia aktualizacja

Przeczytaj więcej aktualności

Nowy newsletter Queris

Dołącz, a dowiesz się jak optymalizować produkcję i otrzymasz zniżki dostępne wyłącznie dla subskrybentów.

Co otrzymasz?

Zapisz się i korzystaj! Bezpłatnie. Bez zobowiązań.

Newsletter wysyłamy tylko na adresy w domenach firmowych.