Nowy Newsletter Queris. Zapisz się i dołącz do subskrybentów, żeby rozwijać wiedzę i korzystać ze zniżek dostępnych tylko dla Czytelników.

Nowy Newsletter Queris. Ddołącz do subskrybentów!

Nowy Newsletter Queris.

Wdrożenie w Phoenix Contact Wielkopolska

Uruchamiamy system CMMS w Phoenix Contact Wielkopolska

Polski oddział Phoenix Contact Wielkopolska należący do międzynarodowej grupy Phoenix Contact, zatrudniającej ponad 22 tys. pracowników na całym świecie, wybrał nasz system Queris CMMS do wsparcia działu utrzymania ruchu w zakładzie w Nowym Tomyślu.

Nasze rozwiązanie w głównym zakładzie Phoenix Contact Wielkopolska, dzięki bogatej funkcjonalności systemu oraz indywidualnie zaplanowanemu wdrożeniu, przyczyni się do poprawy efektywności procesów utrzymania ruchu i wpłynie na ogólny wzrost wydajności produkcji.

Wybór systemu Queris CMMS wraz z jego kompleksowym wdrożeniem dostosowanym do indywidualnych wymogów polskiego oddziału Phoenix Conctact Wielkopolska jest kolejnym potwierdzeniem naszej pozycji lidera na rynku dostawców rozwiązań dla utrzymania ruchu.

Phoenix Contact Wielkopolska

Phoenix Contact Wielkopolska należy do międzynarodowej Grupy Phoenix Contact – światowego lidera i innowatora w dziedzinie elektryfikacji, usieciowienia i automatyzacji. Spółka w Polsce powstała w 1994 roku w Nowym Tomyślu i zaczynała od montażu ręcznego części elektrotechnicznych. Na przełomie niemal 30 lat działalności operacyjnej firma bardzo dynamicznie się rozwinęła w kierunku nowoczesnego i zautomatyzowanego przedsiębiorstwa. Phoenix Contact Wielkopolska w swoich 3 oddziałach w Polsce: w Nowym Tomyślu, Poznaniu i Tarnobrzegu zatrudnia ponad 3400 osób i jest jednym z największych pracodawców w regionie. Firma produkuje złącza elektryczne między innymi do szaf rozdzielczych, kable sygnałowe oraz złącza na płytki drukowane. Większość komponentów do wytwarzanych produktów, produkowanych jest lokalnie dzięki jednej z największych w Polsce wtryskowni oraz produkcji części metalowych. Zakład posiada w pełni zautomatyzowany magazyn wysokiego składowania.

Warto także wspomnieć o działach takich jak Budowa Maszyn, dział Rozwoju Produktów, Narzędziownia, działy inżynieryjno-techniczne, laboratoria certyfikacyjno-testowe, a także działy wsparcia w tym centra usług wspólnych. Jednostki te świadczą usługi zarówno dla potrzeb lokalnego przedsiębiorstwa, jak i całego koncernu Phoenix Contact (PxC).

Opublikowano

Ostatnia aktualizacja

Przeczytaj więcej aktualności

Nowy newsletter Queris

Dołącz, a dowiesz się jak optymalizować produkcję i otrzymasz zniżki dostępne wyłącznie dla subskrybentów.

Co otrzymasz?

Zapisz się i korzystaj! Bezpłatnie. Bez zobowiązań.

Newsletter wysyłamy tylko na adresy w domenach firmowych.