Nowy Newsletter Queris. Zapisz się i dołącz do subskrybentów, żeby rozwijać wiedzę i korzystać ze zniżek dostępnych tylko dla Czytelników.

Nowy Newsletter Queris. Ddołącz do subskrybentów!

Nowy Newsletter Queris.

Radiometer Queris współpraca

Ukończyliśmy wdrożenie Queris CMMS w firmie Radiometer

Oddział światowego lidera rynku gazometrii krwi wybrał nasz system CMMS dla wsparcia swojego działu utrzymania ruchu w polskim zakładzie. Właśnie z powodzeniem ukończyliśmy jego pełne wdrożenie.

Radiometer wybiera Queris

Współpraca z firmą Radiometer rozpoczęła się od dokładnego poznania naszego systemu, które nastąpiło po wstępnej analizie dostępnych na rynku narzędzi CMMS. Nasz system w największym stopniu spełnił oczekiwania funkcjonalne pracowników działu technicznego, a gwarancja ciągłego wsparcia powdrożeniowego przez nasz zespół supportu, jak i atrakcyjna oferta wdrożenia sprawiły, że stał się pierwszym wyborem naszego klienta.

Sprawne i szybkie wdrożenie

Prace wdrożeniowe przebiegły niezwykle sprawnie i szybko, a było to możliwe dzięki doskonałej organizacji zespołu Radiometer i pełnego zrozumienia dla podejmowanej inwestycji. Odpowiednie przygotowanie infrastruktury umożliwiło nam błyskawiczną konfigurację systemu, a duże zaangażowanie pracowników klienta sprawiło, że przeszkolenie z obsługi programu było dla nas przyjemnością, która zaowocowała niemalże natychmiastowym nabyciem przez nich nowych umiejętności.

Radiometer – producent o globalnym zasięgu

Radiometer to duński producent sprzętu i rozwiązań do analizy parametrów krwi. Firma specjalizuje się w produkcji sprzętu diagnostycznego, a trzon jej oferty stanowią analizatory wykorzystywane w gazometrii, narzędzia do szybkich badań immunologicznych oraz przeskórnego monitorowania krwi pod kątem gazów (tlenu, dwutlenku węgla) i innych właściwości.

Firma posiada własne oddziały w ponad 30 krajach świata i zatrudnia ponad 3,5 tysiąca pracowników, a jej produkty są dostępne praktycznie w każdym zakątku globu. Dzięki temu Radiometer ma ponad 40 procentowy udział w globalnym rynku gazometrii krwi.

W Polsce zakład producenta jest zlokalizowany w Stargardzie, gdzie odbywa się produkcja na nowoczesnych liniach produkcyjnych funkcjonujących w warunkach Przemysłu 4.0.

Opublikowano

Ostatnia aktualizacja

Przeczytaj więcej aktualności

Nowy newsletter Queris

Dołącz, a dowiesz się jak optymalizować produkcję i otrzymasz zniżki dostępne wyłącznie dla subskrybentów.

Co otrzymasz?

Zapisz się i korzystaj! Bezpłatnie. Bez zobowiązań.

Newsletter wysyłamy tylko na adresy w domenach firmowych.