Nowy Newsletter Queris. Zapisz się i dołącz do subskrybentów, żeby rozwijać wiedzę i korzystać ze zniżek dostępnych tylko dla Czytelników.

Nowy Newsletter Queris. Ddołącz do subskrybentów!

Nowy Newsletter Queris.

RUN Chłodnia wdraża system Queris

RUN Chłodnia usprawnia dział utrzymania ruchu dzięki Queris CMMS

Włocławski producent żywności mrożonej wybrał nasz system dla utrzymania ruchu, dzięki któremu zwiększy efektywność i dostępność maszyn produkcyjnych.

RUN Chłodnia to duży producent mrożonych warzyw, owoców i produktów mięsnych kierowanych do klientów przemysłowych i gastronomicznych. Wyroby firmy takie jak mrożony kebab, rolady, zrazy i gołąbki, a także kolby kukurydzy czy różnego rodzaju owoce każdego dnia trafiają do setek klientów włocławskiej chłodni w Polsce i za granicą.

W dwóch zakładach producenta, wyposażonych w nowoczesne parki maszynowe pracuje ponad 500 osób. Jednym z fundamentów rozwoju działalności spółki są sukcesywne inwestycje w technologię poprawiającą jakość i wyniki pracy, czego wyrazem było wdrożenie systemu CMMS.

Dzięki cyfryzacji utrzymania ruchu RUN Chłodnia przyspieszy przepływ informacji, skróci czas reakcji na zgłoszenia i usprawni organizację pracy mechaników. System umożliwi ponadto obniżenie kosztów eksploatacji maszyn oraz zmniejszy ilość nieplanowanych przestojów.

Opublikowano

Ostatnia aktualizacja

Przeczytaj więcej aktualności

Nowy newsletter Queris

Dołącz, a dowiesz się jak optymalizować produkcję i otrzymasz zniżki dostępne wyłącznie dla subskrybentów.

Co otrzymasz?

Zapisz się i korzystaj! Bezpłatnie. Bez zobowiązań.

Newsletter wysyłamy tylko na adresy w domenach firmowych.