Nowy Newsletter Queris. Zapisz się i dołącz do subskrybentów, żeby rozwijać wiedzę i korzystać ze zniżek dostępnych tylko dla Czytelników.

Nowy Newsletter Queris. Ddołącz do subskrybentów!

Nowy Newsletter Queris.

Queris otwiera nowe biura

Rośniemy! Nowe pomieszczenia już gotowe

Powiększająca się załoga i ewoluująca kultura pracy wymagają nie tylko zmian organizacyjnych, ale również infrastrukturalnych. Adaptacja nowych przestrzeni biurowych, które właśnie oddaliśmy do dyspozycji naszych pracowników, to wyraz naszej troski o komfort i wygodę ich pracy.

Zmiany organizacyjne

W ostatnich 3 latach praktycznie każda firma musiała zmierzyć się z wyzwaniami jakie przyniosło masowe przechodzenie na tryb pracy zdalnej, a następnie powrót do biurowej rzeczywistości. Wiele firm, w tym także i my, wypracowało w tym czasie nowe modele pracy zespołowej, które wymagały dostosowania dotychczasowych norm i infrastruktury do nowych realiów.

Rośniemy szybciej, pracujemy wydajniej

Podczas tego burzliwego czasu udało nam się wypracować model pracy hybrydowej, który łączy zalety zarówno pracy zdalnej, jak i obecności w firmie. Takie podejście umożliwia nam generowanie lepszych wyników, szybszy rozwój zespołów, a do tego zostało bardzo dobrze odebrane przez całą załogę.

Nowe realia, nowe biura

Jak się jednak okazało, taka zmiana podejścia wymusiła reorganizację przestrzenną naszej siedziby, dlatego przeprowadziliśmy remont, w wyniku którego zaadoptowaliśmy na nasze potrzeby nowe pomieszczenia. Dużą rolę odegrali w tym nasi pracownicy, którzy czynnie włączyli się w tworzenie nowej koncepcji designu wnętrz.

Queris nowe biura
Nowe pomieszczenia Queris
Logo Queris w biurach

Ergonomiczne stanowiska pracy, nowoczesny wystrój wnętrz, a także zupełnie nowa salka konferencyjna wyposażona w najnowszy sprzęt audio-wizualny, to elementy, którymi chcemy jeszcze bardziej zwiększyć satysfakcję z pracy naszych ludzi.

Komfort i satysfakcja z pracy

Wierzymy, że komfortowe środowisko pracy ma realny wpływ na efektywność, kreatywność oraz innowacyjność pracowników, a co za tym idzie, również na finalny kształt oferowanych produktów i poziom relacji z klientami.

Zmiany przeprowadziliśmy jednak przede wszystkim dla naszych pracowników. Mamy nadzieję, że świeżość, ergonomia i nowoczesność, które swoimi pomysłami wprowadzili do nowych przestrzeni, pozytywnie wpłyną na pracę zespołów i każdemu zapewnią komfortowe samopoczucie zawsze kiedy będzie w nich przebywać.

Dziękujemy wszystkim osobom, które aktywnie włączyły się w zaprojektowanie i urządzenie naszych pomieszczeń!

Dołącz do nas! Ale nie ze względu na nowe biuro

Przekonaj się, że fajne biuro to tylko drobny dodatek do znacznie lepszych profitów, z których korzystają nasi ludzie. Chcesz do nich dołączyć?

Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i odezwij się 🙂

Opublikowano

Ostatnia aktualizacja

Przeczytaj więcej aktualności

Nowy newsletter Queris

Dołącz, a dowiesz się jak optymalizować produkcję i otrzymasz zniżki dostępne wyłącznie dla subskrybentów.

Co otrzymasz?

Zapisz się i korzystaj! Bezpłatnie. Bez zobowiązań.

Newsletter wysyłamy tylko na adresy w domenach firmowych.