Nowy Newsletter Queris. Zapisz się i dołącz do subskrybentów, żeby rozwijać wiedzę i korzystać ze zniżek dostępnych tylko dla Czytelników.

Nowy Newsletter Queris. Ddołącz do subskrybentów!

Nowy Newsletter Queris.

Queris kontynuuje partnerstwo z Microsoft

Partnerstwo z Microsoft potwierdza naszą wiodącą pozycję w branży

W ubiegłym miesiącu odnowiliśmy długoletnie partnerstwo z Microsoft i kontynuujemy współpracę w zakresie rozwoju oprogramowania, utrzymując tytuł Microsoft Partner Gold Application Development.

To wyjątkowe wyróżnienie potwierdza naszą zdolność do tworzenia innowacyjnych rozwiązań, a także obrazuje naszą dbałość o najwyższy poziom cyberbezpieczeństwa i jakości naszych systemów.

Stabilność systemów Queris i bezpieczeństwo danych

Od zawsze priorytetowo podchodzimy do kwestii bezpieczeństwa i stabilności oprogramowania, dlatego tworząc nasze produkty, wykorzystujemy tylko znane i sprawdzone technologie. Za takie uważamy rozwiązania Microsoft, dzięki którym nasze systemy:

  • odznaczają się bardzo wysokim poziomem stabilności działania,
  • są dostosowane do funkcjonowania we współczesnych warunkach Przemysłu 4.0,
  • wyróżniają się niezwykle wysokim poziomem bezpieczeństwa,
  • są wyjątkowo elastyczne, dzięki czemu mogą być dowolnie rozwijane i wzbogacane o kolejne funkcje, a także integrowane praktycznie z każdym innym rozwiązaniem systemowym.

Partnerstwo z Microsoft to korzyści dla użytkowników systemów Queris

Dzięki partnerstwu, mamy dostęp do najnowszych zasobów, narzędzi i rozwiązań Microsoft. Ta współpraca to jednak przede wszystkim korzyści dla klientów, którzy mają pewność, że wybierając systemy Queris korzystają z najwyższej jakości oprogramowania opartego na najnowszych technologiach.

Tworzymy rozwiązania światowej klasy

Ponadto tytuł Złotego Partnera Microsoft jest dowodem na naszą zdolność do tworzenia zaawansowanych systemów na światowym poziomie i stosowania najlepszych praktyk w zakresie bezpieczeństwa. Nasze zaangażowanie w zapewnienie ochrony danych naszych klientów pozostaje dla nas najwyższym priorytetem.

Opublikowano

Ostatnia aktualizacja

Przeczytaj więcej aktualności

Nowy newsletter Queris

Dołącz, a dowiesz się jak optymalizować produkcję i otrzymasz zniżki dostępne wyłącznie dla subskrybentów.

Co otrzymasz?

Zapisz się i korzystaj! Bezpłatnie. Bez zobowiązań.

Newsletter wysyłamy tylko na adresy w domenach firmowych.