Nowy Newsletter Queris. Zapisz się i dołącz do subskrybentów, żeby rozwijać wiedzę i korzystać ze zniżek dostępnych tylko dla Czytelników.

Nowy Newsletter Queris. Ddołącz do subskrybentów!

Nowy Newsletter Queris.

Inter Europol współpracuje z Queris

Optymalizujemy utrzymanie ruchu w spółce Inter Europol

Lider w produkcji pieczywa mrożonego i produktów do odpieku, spółka Inter Europol, wybrała nasz system Queris CMMS. Rozwiązanie, które wdrożyliśmy u producenta w kwietniu br. posłuży do zmniejszenia ilości awarii i poprawy funkcjonowania całego działu utrzymania ruchu.

Nowoczesna produkcja pieczywa na dużą skalę

Inter Europol to jeden z największych polskich producentów pieczywa. Spółka z siedzibą w Markach pod Warszawą jest wysoko wyspecjalizowaną piekarnią, która dysponuje jednym z najnowocześniejszych tego typu parków maszynowych w Europie. Firma produkuje swoje wyroby przy pomocy zrobotyzowanych linii produkcyjnych o bardzo wysokim stopniu automatyzacji, które następnie trafiają do sieci handlowych, punktów gastronomicznych i sklepów firmowych w całej Polsce.

Inter Europol wybiera Queris

Strategia rozwoju naszego klienta, której nowoczesne technologie są integralną częścią, a także dynamika zmian w ostatnim czasie, skłoniły kierownictwo spółki Inter Europol do wyboru i wdrożenia systemu CMMS. Dział utrzymania ruchu tego producenta został wyposażony w najnowszą wersję naszego rozwiązania.

Wdrożenie przeprowadziliśmy wraz z pełnym przeszkoleniem personelu klienta oraz konfiguracją procesów organizacyjnych związanych z zarządzaniem parkiem maszyn. Dzięki temu załoga działu technicznego Inter Europol zyskała narzędzie, które przede wszystkim:

  • pomoże zminimalizować liczbę występujących awarii i przestojów,
  • usprawni komunikację i przepływ informacji między działem produkcji oraz UR,
  • poprawi efektywność gospodarki magazynowej części zamiennych,
  • wspiera prewencyjne utrzymanie ruchu,
  • obniży ogólne koszty utrzymania zasobów produkcyjnych i firmowego majątku.

Ponadto dzięki odpowiedniemu wykorzystaniu systemu, do którego zespół klienta został w pełni przygotowany, firma będzie mogła czerpać ze wszystkich innych korzyści jakie niesie ze sobą użytkowanie systemu CMMS.

Inter Europol o naszym systemie

Firma Inter Europol zdecydowała o wdrożeniu naszego rozwiązania głównie ze względu na to, aby zyskać praktyczne wsparcie działań działu utrzymania ruchu, które zapewni osiąganie wyników przystających do nowoczesnego zakładu produkcyjnego.

System Queris CMMS wybraliśmy ze względu na bogate doświadczenie jego producenta oraz rozbudowaną funkcjonalność rozwiązania, która w pełni zaspokaja nasze potrzeby. Zależało nam na tym, żeby znacząco zmniejszyć ilość awarii i przestojów wynikających z przyczyn, które łatwo można wyeliminować dzięki podejściu prewencyjnemu. System firmy Queris, który wybraliśmy nieprzypadkowo, daje możliwość stworzenia optymalnych planów konserwacyjnych oraz prowadzenia skutecznej prewencji w utrzymani ruchu. Ponadto zapewnia nam pełną kontrolę nad stanem technicznym maszyn, poprawia komunikację i pozwala nam znacznie skrócić zarówno czas reakcji na zdarzające się przestoje, jak i czas ich usuwania. Tym samym zwiększymy dostępność zasobów produkcyjnych i finalnie wydajność zakładu – Andrzej Kowalczyk, Kierownik Działu Utrzymania Ruchu w Inter Europol.

Opublikowano

Ostatnia aktualizacja

Przeczytaj więcej aktualności

Nowy newsletter Queris

Dołącz, a dowiesz się jak optymalizować produkcję i otrzymasz zniżki dostępne wyłącznie dla subskrybentów.

Co otrzymasz?

Zapisz się i korzystaj! Bezpłatnie. Bez zobowiązań.

Newsletter wysyłamy tylko na adresy w domenach firmowych.