Nowy Newsletter Queris. Zapisz się i dołącz do subskrybentów, żeby rozwijać wiedzę i korzystać ze zniżek dostępnych tylko dla Czytelników.

Nowy Newsletter Queris. Ddołącz do subskrybentów!

Nowy Newsletter Queris.

Queris współpracuje z Dyntell Software

Zacieśniamy współpracę z Dyntell Software i poszerzamy horyzonty rozwoju

W lipcu br. mieliśmy niezwykłą przyjemność gościć w naszej firmie przedstawicieli węgierskiej firmy Dyntell Software, z którą wspólnymi siłami przyspieszamy ekspansję naszych innowacyjnych systemów na tamtejszym rynku produkcyjnym.

Spotkanie to było okazją do potwierdzenia wspólnych celów i wartości, które już wcześniej nakreśliliśmy przy okazji organizacji pierwszego wspólnego webinaru. Ze szczegółami przedstawiliśmy możliwości naszych rozwiązań dla produkcji, zaprezentowaliśmy zastosowane innowacje i pokazaliśmy jak doskonale sprawdzają się one w praktyce.

Komplementarne rozwiązania przyspieszające ekspansję

Peter Salga, CEO Dyntell Software oraz Peter Tar, dyrektor rozwoju w Dyntell Software, byli szczególnie zainteresowani możliwościami jakie dla węgierskich firm produkcyjnych niesie ze sobą uzupełnienie własnej oferty (ERP, BI, systemy dla rolnictwa i handlu oraz zarządzanie projektami) o dopasowane do międzynarodowego rynku nasze innowacyjne systemy Queris CMMS i Queris MES.

Nasza współpraca weszła w kolejny etap, który umożliwia nam szeroką dystrybucję naszych rozwiązań, wdrożonych już w ponad 20 krajach świata. Dzięki kooperacji na rynku węgierskim zaproponujemy wspólnie rozwiązanie Queris CMMS, a tamtejsi producenci zyskają swobodny dostęp nie tylko do systemu, ale także do obsługi i serwisu w swoim rodzimym języku.

Nie tylko biznes się liczy

Wizyta partnerów była jednak nie tylko spotkaniem biznesowym. Postaraliśmy się o to, aby nasi koledzy z Węgier poznali lepiej warunki naszej działalności, a także lokalną kulturę i specyfikę regionu. W tym celu zorganizowaliśmy dla nich wizytę referencyjną w zakładzie produkcyjnym oraz wycieczkę do unikatowej w skali Europy kopalni Guido, która wzbudziła niemałe emocje. Była to świetna okazja do integracji i nawiązania bliższych relacji.

Nowe możliwości dla węgierskich producentów

Jesteśmy bardzo zadowoleni z rozwijającej się współpracy z Dyntell Software. Dzięki obustronnemu zaangażowaniu wzbijamy się na nowe poziomy jakości i konkurencyjności. Oprócz tego mamy pewność, że nasza kooperacja przyniesie wymierne korzyści nie tylko naszym firmom, ale przede wszystkim naszym klientom.

Opublikowano

Ostatnia aktualizacja

Przeczytaj więcej aktualności

Nowy newsletter Queris

Dołącz, a dowiesz się jak optymalizować produkcję i otrzymasz zniżki dostępne wyłącznie dla subskrybentów.

Co otrzymasz?

Zapisz się i korzystaj! Bezpłatnie. Bez zobowiązań.

Newsletter wysyłamy tylko na adresy w domenach firmowych.