Nowy Newsletter Queris. Zapisz się i dołącz do subskrybentów, żeby rozwijać wiedzę i korzystać ze zniżek dostępnych tylko dla Czytelników.

Nowy Newsletter Queris. Ddołącz do subskrybentów!

Nowy Newsletter Queris.

Telemond wybiera Queris

Telemond wybiera nasz system MES

Telemond Holding jest jednym z najbardziej cenionych producentów konstrukcji stalowych w Europie. Telemond Sp. z o.o. pełniąca rolę głównej spółki holdingu właśnie wybrała nasz system Queris MES, którego celem będzie usprawnienie zarządzania produkcją i zwiększenie jej wydajności.

Systemowe zarządzanie konstrukcjami stalowymi

Decyzja Telemond Sp. z o.o. o wprowadzeniu do firmowego ekosystemu rozwiązania typu MES była podyktowana realizacją planów rozwojowych, zakładających między innymi usystematyzowanie obiegu informacji o produkcji w toku i zwiększenie wydajności procesów.

Spośród dostępnych na rynku rozwiązań do zarządzania realizacją produkcji kierownictwo spółki zdecydowało się na wdrożenie naszego systemu. Realizacja tego projektu już wkrótce potwierdzi, że wykonawstwo i montaż konstrukcji może być z powodzeniem organizowany i nadzorowany przez system MES.

Jeden z największych w Europie

Telemond Holding składa się z trzech spółek specjalizujących się w przetwarzaniu wysokowytrzymałych drobnoziarnistych stali konstrukcyjnych oraz konstrukcji stalowych z blach i rur. Producent zatrudnia ponad 900 pracowników i dysponuje ponad 60 tysiącami metrów kwadratowych zadaszonych powierzchni montażowo-produkcyjnych.

Telemond Sp. z o.o. to wiodący europejski producent konstrukcji spawanych ze stali o wysokiej wytrzymałości dla czołowych producentów dźwigów. Specjalizuje się zarówno w wysięgnikach teleskopowych oraz podzespołach urządzeń dźwigowych jak i w konstrukcjach spawanych (kratownicach) wykonanych z rur stalowych o wysokiej wytrzymałości do dźwigów gąsienicowych oraz największych dźwigów samochodowych.

Opublikowano

Ostatnia aktualizacja

Przeczytaj więcej aktualności

Nowy newsletter Queris

Dołącz, a dowiesz się jak optymalizować produkcję i otrzymasz zniżki dostępne wyłącznie dla subskrybentów.

Co otrzymasz?

Zapisz się i korzystaj! Bezpłatnie. Bez zobowiązań.

Newsletter wysyłamy tylko na adresy w domenach firmowych.