Sukcesy naszego testera na Testing Cup 2017!

23 czerwca 2017

Podobnie jak rok temu, także i w bieżącym roku nasz tester Damian Brzęczek wziął udział w Mistrzostwach Polski w Testowaniu Oprogramowania TestingCup 2017.  Tym razem osiągnął jeszcze lepsze wyniki i utwierdził swoje miejsce w czołówce polskich testerów.

Tegoroczna edycja zawodów odbywała się w dniach 8-9 czerwca na stadionie Energa Gdańsk. W zawodach brały udział drużyny oraz zawodnicy indywidualni. Po zaciętej walce Damian Brzęczek w klasyfikacji generalnej uplasował się na wysokim 6. miejscu! Jednak co ważniejsze, zdobył także nagrodę specjalną za Najlepsze Zgłoszenie dla zawodnika indywidualnego.

Po raz kolejny jesteśmy niezwykle dumni z tego, że mamy w naszych szeregach tak utalentowanego zawodowca, który czuwa nad jakością tworzonych przez nas rozwiązań. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w przyszłorocznej edycji Mistrzostw.

Przejrzyj inne nasze porady na blogu

Zobacz więcej wpisów

Szanowni Państwo, Z uwagi na zaistniałą sytuację firma QUERIS Sp. z o.o. udostępnia możliwość przeprowadzania prezentacji handlowych, technicznych oraz wdrożeń i szkoleń z zakresu oprogramowania QUERIS CMMS i QUERIS MES w formie zdalnej z wykorzystaniem ogólnodostępnych narzędzi do video-konferencji. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu sales@queris.pl lub queris@queris.pl