Rozwój systemów CMMS - Główny Mechanik

Rozwój systemów CMMS na przestrzeni ostatnich lat

W najnowszym wydaniu Głównego Mechanika ukazał się artykuł na temat systemów dla utrzymania ruchu w ostatnich latach, w którym dużą uwagę zwrócono na innowacyjność naszego rozwiązania Queris CMMS.

Systemy utrzymania ruchu w ciągu ostatnich 5 lat stały się niemalże standardowym wyposażeniem każdego zakładu produkcyjnego. Jesteśmy dumni z tego, że nasz system Queris CMMS istotnie przyczynił się do tego faktu. Jego innowacyjny charakter oraz bogata funkcjonalność cieszą się niezmiennym uznaniem zarówno ze strony klientów i mediów.

Cieszymy się, że podjęty wysiłek związany z ciągłym rozwojem systemu Queris CMMS, tak mocno wpłynął na cały polski rynek utrzymania ruchu, a nasze narzędzie każdego dnia wspiera tysiące pracowników działów technicznych w osiąganiu coraz lepszych wyników.

Publikacja w czasopiśmie Główny Mechanik, także obecność nasza obecność w branżowym rankingu systemów CMMS jest dowodem na wysoką jakość naszego rozwiązania i potwierdza naszą pozycję jako rynkowego lidera wśród polskich dostawców CMMS.

Wydanie 2/2023 Głównego Mechanika można pobrać ze strony czasopisma.

Opublikowano

Ostatnia aktualizacja

Przeczytaj więcej aktualności