Nowy Newsletter Queris. Zapisz się i dołącz do subskrybentów, żeby rozwijać wiedzę i korzystać ze zniżek dostępnych tylko dla Czytelników.

Nowy Newsletter Queris. Ddołącz do subskrybentów!

Nowy Newsletter Queris.

Rozwój systemów CMMS - Główny Mechanik

Rozwój systemów CMMS na przestrzeni ostatnich lat

W najnowszym wydaniu Głównego Mechanika ukazał się artykuł na temat systemów dla utrzymania ruchu w ostatnich latach, w którym dużą uwagę zwrócono na innowacyjność naszego rozwiązania Queris CMMS.

Systemy utrzymania ruchu w ciągu ostatnich 5 lat stały się niemalże standardowym wyposażeniem każdego zakładu produkcyjnego. Jesteśmy dumni z tego, że nasz system Queris CMMS istotnie przyczynił się do tego faktu. Jego innowacyjny charakter oraz bogata funkcjonalność cieszą się niezmiennym uznaniem zarówno ze strony klientów i mediów.

Cieszymy się, że podjęty wysiłek związany z ciągłym rozwojem systemu Queris CMMS, tak mocno wpłynął na cały polski rynek utrzymania ruchu, a nasze narzędzie każdego dnia wspiera tysiące pracowników działów technicznych w osiąganiu coraz lepszych wyników.

Publikacja w czasopiśmie Główny Mechanik, także obecność nasza obecność w branżowym rankingu systemów CMMS jest dowodem na wysoką jakość naszego rozwiązania i potwierdza naszą pozycję jako rynkowego lidera wśród polskich dostawców CMMS.

Wydanie 2/2023 Głównego Mechanika można pobrać ze strony czasopisma.

Opublikowano

Ostatnia aktualizacja

Przeczytaj więcej aktualności

Nowy newsletter Queris

Dołącz, a dowiesz się jak optymalizować produkcję i otrzymasz zniżki dostępne wyłącznie dla subskrybentów.

Co otrzymasz?

Zapisz się i korzystaj! Bezpłatnie. Bez zobowiązań.

Newsletter wysyłamy tylko na adresy w domenach firmowych.