Nowy Newsletter Queris. Zapisz się i dołącz do subskrybentów, żeby rozwijać wiedzę i korzystać ze zniżek dostępnych tylko dla Czytelników.

Nowy Newsletter Queris. Ddołącz do subskrybentów!

Nowy Newsletter Queris.

Queris ma nową stronę internetową

Rozwijamy systemy i naszą stronę internetową

Ciągły rozwój naszych produktów, rosnące wymagania rynku, a do tego 18-lecie naszej działalności wymagają zdecydowanych zmian w obszarze komunikacji z rynkiem. Właśnie z tego powodu uruchomiliśmy zupełnie nową, dostosowaną do najnowszych standardów stronę internetową.

Odświeżona strona internetowa jest efektem wielu analiz, projektów i godzin poświęconych na przygotowanie w pełni responsywnego i przyjaznego użytkownikom serwisu, który koresponduje z potrzebami dzisiejszych odbiorców. Opracowaliśmy ją z myślą o przejrzystości, łatwej nawigacji i klarownej prezentacji wszystkich niezbędnych informacji.

Na naszej nowej stronie uporządkowaliśmy sekcję oferowanych rozwiązań z naciskiem na wyraźną prezentację naszych flagowych systemów – Queris MES oraz Queris CMMS.

Oprócz tego pojawiło się więcej informacji o nas samych i naszych klientach, aby każdy zainteresowany mógł z łatwością zapoznać się z działalnością spółki oraz sprawdzić jak wiele firm każdego dnia poprawia wydajność produkcji dzięki wykorzystywaniu systemów Queris.

Cały czas duży nacisk kładziemy także na edukację, dlatego w sekcji Wiedzy szerzymy dobre praktyki zarządzania produkcją.

W przypadku wszelkich pytań, czy to dotyczących nowej strony, czy świadczonych przez nas usług i możliwości współpracy, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Opublikowano

Ostatnia aktualizacja

Przeczytaj więcej aktualności

Nowy newsletter Queris

Dołącz, a dowiesz się jak optymalizować produkcję i otrzymasz zniżki dostępne wyłącznie dla subskrybentów.

Co otrzymasz?

Zapisz się i korzystaj! Bezpłatnie. Bez zobowiązań.

Newsletter wysyłamy tylko na adresy w domenach firmowych.