Nowy Newsletter Queris. Zapisz się i dołącz do subskrybentów, żeby rozwijać wiedzę i korzystać ze zniżek dostępnych tylko dla Czytelników.

Nowy Newsletter Queris. Ddołącz do subskrybentów!

Nowy Newsletter Queris.

Zapowiedź kampanii MESOZOIK

Rozpoczyna się MESOZOIK. Nowa era produkcji

Nadchodzi nowa era produkcji, którą przetrwają tylko najbardziej efektywni producenci. Nastaje czas, w którym dominuje produkcja MESowa, wymierają Exelodony i odradza się życie po wielkim bombardowaniu kryzysoidów. Producencie, przygotuj się na nadchodzące czasy MESozoiku!

Kończący się Excelozoik to rozkwit wielu form produkcji. Era, w której żyły obok siebie zarówno malutkie manufaktury, wytwórcy pierwszorzędu, zakłady drugorzędu, jak i więksi producenci trzeciorzędu. Bujny rozkwit świata przemysłu przerwały serie uderzeń kryzysoidów. Ruchy kosztotwórcze pogłębiły recesję, a kratery produktywności uniemożliwiły dalszy rozwój produkcji.

Czy Twoja firma ewoluuje do formy producenta czwartorzędu (P4.0) i przetrwa nadchodzące czasy? Wzbudź w sobie odwagę i sprawdzić co możesz zrobić, aby Twój zakład nie stał się reliktem przeszłości.

Wybierz się do naszego Parku Piekarskiego i zobacz na własne oczy jak król mesów – Querisozaurus Rex – może pomóc Ci nie tylko przetrwać, ale zdominować nową erę produkcji.

Odwiedź Park Piekarski

Dowiedz się więcej o nowej erze produkcji.

Opublikowano

Ostatnia aktualizacja

Przeczytaj więcej aktualności

Nowy newsletter Queris

Dołącz, a dowiesz się jak optymalizować produkcję i otrzymasz zniżki dostępne wyłącznie dla subskrybentów.

Co otrzymasz?

Zapisz się i korzystaj! Bezpłatnie. Bez zobowiązań.

Newsletter wysyłamy tylko na adresy w domenach firmowych.