Nowy Newsletter Queris. Zapisz się i dołącz do subskrybentów, żeby rozwijać wiedzę i korzystać ze zniżek dostępnych tylko dla Czytelników.

Nowy Newsletter Queris. Ddołącz do subskrybentów!

Nowy Newsletter Queris.

PM Days 2015 Politechnika Śląska

Queris uczestniczył w PM Days 2015

W zorganizowanej przez Politechnikę Śląską konferencji PM Days 2015 Tomasz Zieliński – prezes Queris – uczestniczył jako prelegent. Konferencja dotyczyła tematu ryzyka w projektach.

PM Days zostało zorganizowane po raz trzeci. Organizatorzy wydarzenia skupili się na jednym z najważniejszych aspektów zarządzania projektami, czyli ryzyku, które kształtuje powodzenie realizacji danego przedsięwzięcia. Tomasz Zieliński wygłosił wykład na temat ryzyka w projektach innowacyjnych.

W Queris każde wdrożenie nowego rozwiązania u klientów traktujemy jako osobny projekt, który (jak każdy) obarczony jest pewnym ryzykiem. Nasze doświadczenie płynące z wdrożeń systemów pozwoliło nam na wypracowanie różnych sposobów umiejętnego zarządzania tym elementem inwestycji. Dzięki temu nasze prace projektowo-wdrożeniowe przebiegają szybko, sprawnie i bez utrudnień dla klientów.

Konferencja została zorganizowana przez koło naukowe Solver pod patronatem rektora Politechniki Śląskiej, profesora Andrzeja Karbownika.

Opublikowano

Ostatnia aktualizacja

Przeczytaj więcej aktualności

Nowy newsletter Queris

Dołącz, a dowiesz się jak optymalizować produkcję i otrzymasz zniżki dostępne wyłącznie dla subskrybentów.

Co otrzymasz?

Zapisz się i korzystaj! Bezpłatnie. Bez zobowiązań.

Newsletter wysyłamy tylko na adresy w domenach firmowych.