Queris ponownie patronem Ligi Logistyków

15 maja 2017

Po tym jak patronowaliśmy Lidze Młodych Logistyków, swoim patronatem objęliśmy także ogólnopolską konferencję – Uniwersytecką Ligę Logistyków, która miała miejsce w dniach 4-6 maja w murach Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. W ramach konferencji odbył się finał konkursu, podczas którego w składzie Jury zasiadał przedstawiciel naszej firmy.

Uniwersytecka Liga Logistyków jest konferencją połączoną z konkursem, skierowanym do studentów logistyki wszystkich polskich uczelni wyższych. Poza możliwością zdobycia wiedzy z różnych obszarów logistyki, uczestnicy mogli podszlifować swoje kompetencje miękkie, a także zmierzyć się z innymi przyszłymi logistykami w różnych dziedzinach.

Zadaniem finałowym było opracowanie koncepcji doskonalącej pracę operatorów logistycznych branży automotive.  Zwycięzcy zostali wyróżnieni główną nagrodą w postaci Złotych Dyplomów Rektora. Prace uczestników dotyczyły wielu obszarów logistyki, między innymi gospodarki magazynowej, procesów produkcyjnych, a także lean managmentu, stąd nasz przedstawiciel zasiadający w Jury oceniał prace jako specjalista od tychże obszarów.

Przejrzyj inne nasze porady na blogu

Zobacz więcej wpisów

Szanowni Państwo, Z uwagi na zaistniałą sytuację firma QUERIS Sp. z o.o. udostępnia możliwość przeprowadzania prezentacji handlowych, technicznych oraz wdrożeń i szkoleń z zakresu oprogramowania QUERIS CMMS i QUERIS MES w formie zdalnej z wykorzystaniem ogólnodostępnych narzędzi do video-konferencji. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu sales@queris.pl lub queris@queris.pl