Nowy Newsletter Queris. Zapisz się i dołącz do subskrybentów, żeby rozwijać wiedzę i korzystać ze zniżek dostępnych tylko dla Czytelników.

Nowy Newsletter Queris. Ddołącz do subskrybentów!

Nowy Newsletter Queris.

Liga Młodych Logistyków 2017

Queris ponownie patronem Ligi Logistyków

Po tym jak patronowaliśmy Lidze Młodych Logistyków, swoim patronatem objęliśmy także ogólnopolską konferencję – Uniwersytecką Ligę Logistyków, która miała miejsce w dniach 4-6 maja w murach Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. W ramach konferencji odbył się finał konkursu, podczas którego w składzie Jury zasiadał przedstawiciel naszej firmy.

Uniwersytecka Liga Logistyków jest konferencją połączoną z konkursem, skierowanym do studentów logistyki wszystkich polskich uczelni wyższych. Poza możliwością zdobycia wiedzy z różnych obszarów logistyki, uczestnicy mogli podszlifować swoje kompetencje miękkie, a także zmierzyć się z innymi przyszłymi logistykami w różnych dziedzinach.

Zadaniem finałowym było opracowanie koncepcji doskonalącej pracę operatorów logistycznych branży automotive.  Zwycięzcy zostali wyróżnieni główną nagrodą w postaci Złotych Dyplomów Rektora. Prace uczestników dotyczyły wielu obszarów logistyki, między innymi gospodarki magazynowej, procesów produkcyjnych, a także lean managmentu, stąd nasz przedstawiciel zasiadający w Jury oceniał prace jako specjalista od tychże obszarów.

Opublikowano

Ostatnia aktualizacja

Przeczytaj więcej aktualności

Nowy newsletter Queris

Dołącz, a dowiesz się jak optymalizować produkcję i otrzymasz zniżki dostępne wyłącznie dla subskrybentów.

Co otrzymasz?

Zapisz się i korzystaj! Bezpłatnie. Bez zobowiązań.

Newsletter wysyłamy tylko na adresy w domenach firmowych.