Nowy Newsletter Queris. Zapisz się i dołącz do subskrybentów, żeby rozwijać wiedzę i korzystać ze zniżek dostępnych tylko dla Czytelników.

Nowy Newsletter Queris. Ddołącz do subskrybentów!

Nowy Newsletter Queris.

Produkt Roku Queris MES

Queris MES Produktem Roku 2016!

Nasz system Queris MES został ponownie wyróżniony! Tym razem stworzony przez nas program do zarządzania produkcją otrzymał nagrodę Produkt Roku 2016, przyznawaną w drodze plebiscytu organizowanego przez wydawcę czasopisma Control Engineering.

Do finałowego etapu jury, podobnie jak rok temu, wybrało sześć kandydatur do tytułu. Po pomyślnych kwalifikacjach, Queris MES został doceniony po raz drugi i zdobył główną nagrodę w kategorii Oprogramowanie. W zeszłym roku nasz system również zdobył podobną nagrodę otrzymując tytuł Produktu Roku 2015, lecz przyznaną przez czasopismo Inżynieria & Utrzymanie Ruchu, wydawane przez tego samego wydawcę – Trade Media International.

Ponowne wyróżnienie naszego produktu nie jest przypadkiem, lecz efektem ciągłej pracy nad utrzymaniem wysokiego poziomu systemu, który został doceniony przez jury i użytkowników. Dostarczane przez nas rozwiązanie jest jednym z najwyżej cenionych programów tej klasy w Polsce, co potwierdzają przede wszystkim nasi klienci i ich opinie o programie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nas w osiągnięciu tego sukcesu! Dziękujemy za wsparcie podczas trwającego plebiscytu, ale przede wszystkim w czasie projektowania i tworzenia naszego systemu MES, a także ciągłego rozwoju, jego ulepszania i dostosowywania do stale pojawiających się nowych potrzeb produkcyjnych. Zdobyte wyróżnienie motywuje nas do dalszej pracy. Cieszymy się, że produkt Queris MES ponownie okazał się być najbardziej użytecznym narzędziem do zarządzania produkcją i wydajnością w dziedzinie rozwiązań IT. Dziękujemy!

Opublikowano

Ostatnia aktualizacja

Przeczytaj więcej aktualności

Nowy newsletter Queris

Dołącz, a dowiesz się jak optymalizować produkcję i otrzymasz zniżki dostępne wyłącznie dla subskrybentów.

Co otrzymasz?

Zapisz się i korzystaj! Bezpłatnie. Bez zobowiązań.

Newsletter wysyłamy tylko na adresy w domenach firmowych.