Queris Produkt Roku 2015

Queris MES doceniony!

Nasz system Queris MES został uznany za Produkt Roku 2015 w corocznym plebiscycie na najlepsze produkty dla branż technicznych i produkcyjnych, organizowanym przez magazyn Inżynieria & Utrzymanie Ruchu.

Stworzony przez nas system do zarządzania realizacją produkcji zdobył uznanie najpierw jury konkursowego, które zakwalifikowało go do finałowego etapu konkursu, a następnie pokonując innych kandydatów do tytuły, wygrał w kategorii Oprogramowanie dla utrzymania ruchu i produkcji, w której startował.

Cieszymy się, że nasz wysiłek włożony w stworzenie w pełni polskiego systemu MES, będącego alternatywą dla zagranicznych rozwiązań, został doceniony w taki sposób. Równocześnie dziękujemy wszystkim naszym klientom i użytkownikom, którzy wsparli kandydaturę naszego produktu i przyczynili się do zwycięstwa w głosowaniu finałowym! To wyróżnienie mobilizuje nas do dalszej pracy nad rozwojem kolejnych produktów i utwierdza nas w przekonaniu, że to co robimy jest wartościowym wsparciem dla polskich producentów. Dziękujemy!

Opublikowano

Przeczytaj więcej aktualności