Nowy Newsletter Queris. Zapisz się i dołącz do subskrybentów, żeby rozwijać wiedzę i korzystać ze zniżek dostępnych tylko dla Czytelników.

Nowy Newsletter Queris. Ddołącz do subskrybentów!

Nowy Newsletter Queris.

Queris Produkt Roku 2015

Queris MES doceniony!

Nasz system Queris MES został uznany za Produkt Roku 2015 w corocznym plebiscycie na najlepsze produkty dla branż technicznych i produkcyjnych, organizowanym przez magazyn Inżynieria & Utrzymanie Ruchu.

Stworzony przez nas system do zarządzania realizacją produkcji zdobył uznanie najpierw jury konkursowego, które zakwalifikowało go do finałowego etapu konkursu, a następnie pokonując innych kandydatów do tytuły, wygrał w kategorii Oprogramowanie dla utrzymania ruchu i produkcji, w której startował.

Cieszymy się, że nasz wysiłek włożony w stworzenie w pełni polskiego systemu MES, będącego alternatywą dla zagranicznych rozwiązań, został doceniony w taki sposób. Równocześnie dziękujemy wszystkim naszym klientom i użytkownikom, którzy wsparli kandydaturę naszego produktu i przyczynili się do zwycięstwa w głosowaniu finałowym! To wyróżnienie mobilizuje nas do dalszej pracy nad rozwojem kolejnych produktów i utwierdza nas w przekonaniu, że to co robimy jest wartościowym wsparciem dla polskich producentów. Dziękujemy!

Opublikowano

Ostatnia aktualizacja

Przeczytaj więcej aktualności

Nowy newsletter Queris

Dołącz, a dowiesz się jak optymalizować produkcję i otrzymasz zniżki dostępne wyłącznie dla subskrybentów.

Co otrzymasz?

Zapisz się i korzystaj! Bezpłatnie. Bez zobowiązań.

Newsletter wysyłamy tylko na adresy w domenach firmowych.