Queris z certyfikatem ISO

Przeszliśmy certyfikację ISO

Dbając o to, aby nasze usługi i rozwiązania były tworzone w oparciu o najlepsze praktyki, w kwietniu br. przeszliśmy kompleksowy audyt ISO uzyskując certyfikację w zakresie norm zarządzania jakością i bezpieczeństwem.

Wysoka jakość potwierdzona ISO 9001

Pierwszym audytowanym obszarem było zarządzanie jakością. Audytorzy oceniali nasze standardy, które wdrożyliśmy już wcześniej, zgodnie z wymogami ISO. Dzięki temu bez problemu zdobyliśmy certyfikat, który potwierdza nasze nastawienie na jakość, a naszym klientom daje pewność, że mają do czynienia z dostawcą działającym według najlepszych światowych norm.

Stawiamy na bezpieczeństwo – ISO 27001

W świecie nowoczesnych technologii niezwykle istotne jest bezpieczeństwo, dlatego również i ten obszar poddaliśmy profesjonalnemu audytowi, który potwierdził zgodność stosowanych przez nas praktyk ze standardem ISO 27001. Uzyskując certyfikację w zakresie bezpieczeństwa informacji, staliśmy się jednym z niewielu podmiotów w branży, które stosują formalne procedury postępowania w tym zakresie.

Korzyści dla klientów i kontrahentów

Pomyślnie zakończone audyty mają dla nas przede wszystkim znaczenie praktyczne. Potwierdziliśmy prawidłowe zarządzanie w dwóch istotnych sferach tworzenia nowoczesnych rozwiązań, które mają niebagatelny wpływ na jakość oferowanych usług.

Zdobyte certyfikaty to także korzyści dla naszych klientów i kooperantów, którzy zyskują pewność, że wszystkie nasze rozwiązania, w tym przede wszystkim system CMMS i system MES, są tworzone i rozwijane w oparciu o najlepsze standardy.

Opublikowano

Przeczytaj więcej aktualności