Nowy Newsletter Queris. Zapisz się i dołącz do subskrybentów, żeby rozwijać wiedzę i korzystać ze zniżek dostępnych tylko dla Czytelników.

Nowy Newsletter Queris. Ddołącz do subskrybentów!

Nowy Newsletter Queris.

Queris na Testing Cup 2016

Nasz tester na TestingCup 2016!

Pod koniec maja po raz czwarty odbyły się Mistrzostwa Polski w Testowaniu Oprogramowania, czyli TestingCup. Wśród najlepszych testerów z całego kraju udział wziął także nasz pracownik Damian Brzęczek, który był reprezentantem naszej firmy Queris.

Zawody składały się z dwóch etapów, z których pierwszy polegał na przetestowaniu dostarczonej aplikacji zgodnie z dostarczoną dokumentacją. W drugim zawodnicy musieli zmierzyć się ze stworzeniem raportu z wykonanych testów w pierwszym etapie. Nasz reprezentant ostatecznie zajął wysoką 14. pozycję na ponad czterdziestu uczestników w kategorii Indywidualnej. Rywalizacja była bardzo zacięta, a różnice punktowe pomiędzy poszczególnymi miejscami były naprawdę niewielkie. Wszyscy uczestnicy zawodów, będący polską elitą testerów, wykazali się bardzo wysokimi kompetencjami i umiejętnościami, a każdy z nich otrzymał stosowny certyfikat.

Jesteśmy dumni, że mamy w naszej firmie tak utalentowanych pracowników. Dzięki nim możemy zapewnić naszym klientom wysoką jakość tworzonych rozwiązań, które są m.in. testowane przez jednego z najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie w Polsce. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Opublikowano

Ostatnia aktualizacja

Przeczytaj więcej aktualności

Nowy newsletter Queris

Dołącz, a dowiesz się jak optymalizować produkcję i otrzymasz zniżki dostępne wyłącznie dla subskrybentów.

Co otrzymasz?

Zapisz się i korzystaj! Bezpłatnie. Bez zobowiązań.

Newsletter wysyłamy tylko na adresy w domenach firmowych.