Queris na Testing Cup 2016

Nasz tester na TestingCup 2016!

Pod koniec maja po raz czwarty odbyły się Mistrzostwa Polski w Testowaniu Oprogramowania, czyli TestingCup. Wśród najlepszych testerów z całego kraju udział wziął także nasz pracownik Damian Brzęczek, który był reprezentantem naszej firmy Queris.

Zawody składały się z dwóch etapów, z których pierwszy polegał na przetestowaniu dostarczonej aplikacji zgodnie z dostarczoną dokumentacją. W drugim zawodnicy musieli zmierzyć się ze stworzeniem raportu z wykonanych testów w pierwszym etapie. Nasz reprezentant ostatecznie zajął wysoką 14. pozycję na ponad czterdziestu uczestników w kategorii Indywidualnej. Rywalizacja była bardzo zacięta, a różnice punktowe pomiędzy poszczególnymi miejscami były naprawdę niewielkie. Wszyscy uczestnicy zawodów, będący polską elitą testerów, wykazali się bardzo wysokimi kompetencjami i umiejętnościami, a każdy z nich otrzymał stosowny certyfikat.

Jesteśmy dumni, że mamy w naszej firmie tak utalentowanych pracowników. Dzięki nim możemy zapewnić naszym klientom wysoką jakość tworzonych rozwiązań, które są m.in. testowane przez jednego z najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie w Polsce. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Opublikowano

Ostatnia aktualizacja

Przeczytaj więcej aktualności