Nasz pracownik w gronie SJSI

29 maja 2017

Jeden z naszych testerów został właśnie przyjęty w poczet członków Stowarzyszenia Jakości Systemów Informatycznych. Jego członkostwo w tej organizacji jest kolejnym dowodem na to, że oferowane przez nas rozwiązania cechują się wysoką jakością dzięki temu, że są sprawdzane przez najlepszych testerów.

Damian Brzęczek jest już certyfikowanym przez ISTQB testerem, a teraz dołączył do Stowarzyszenia Jakości Systemów Informatycznych, którego misją jest promowanie i rozpowszechnianie wiedzy na temat testowania oprogramowania. SJSI w ramach swojej działalności organizuje cykliczne spotkania testerskie różnego rodzaju, przeprowadza egzaminy certyfikujące (ISTQB, REQB), a także patronuje największym wydarzeniom z branży takim jak np. TestingCup, czy TestWarez.

Bardzo cieszymy się, że w naszej załodze mamy specjalistów o najwyższych kwalifikacjach, które są potwierdzane tego rodzaju certyfikatami, czy członkostwami w organizacjach z danych dziedzin. Dzięki temu nasze systemy powstają pod czujnym okiem Damiana i reszty uzdolnionych testerów, co pozwala nam być spokojnymi o ich wysoką jakość.

Przejrzyj inne nasze porady na blogu

Zobacz więcej wpisów