Nowy Newsletter Queris. Zapisz się i dołącz do subskrybentów, żeby rozwijać wiedzę i korzystać ze zniżek dostępnych tylko dla Czytelników.

Nowy Newsletter Queris. Ddołącz do subskrybentów!

Nowy Newsletter Queris.

Pracownik Queris w Stowarzyszeniu Jakości Systemów Informatycznych

Nasz pracownik w gronie SJSI

Jeden z naszych testerów został właśnie przyjęty w poczet członków Stowarzyszenia Jakości Systemów Informatycznych. Jego członkostwo w tej organizacji jest kolejnym dowodem na to, że oferowane przez nas rozwiązania cechują się wysoką jakością dzięki temu, że są sprawdzane przez najlepszych testerów.

Damian Brzęczek jest już certyfikowanym przez ISTQB testerem, a teraz dołączył do Stowarzyszenia Jakości Systemów Informatycznych, którego misją jest promowanie i rozpowszechnianie wiedzy na temat testowania oprogramowania. SJSI w ramach swojej działalności organizuje cykliczne spotkania testerskie różnego rodzaju, przeprowadza egzaminy certyfikujące (ISTQB, REQB), a także patronuje największym wydarzeniom z branży takim jak np. TestingCup, czy TestWarez.

Bardzo cieszymy się, że w naszej załodze mamy specjalistów o najwyższych kwalifikacjach, które są potwierdzane tego rodzaju certyfikatami, czy członkostwami w organizacjach z danych dziedzin. Dzięki temu nasze systemy powstają pod czujnym okiem Damiana i reszty uzdolnionych testerów, co pozwala nam być spokojnymi o ich wysoką jakość.

Opublikowano

Ostatnia aktualizacja

Przeczytaj więcej aktualności

Nowy newsletter Queris

Dołącz, a dowiesz się jak optymalizować produkcję i otrzymasz zniżki dostępne wyłącznie dla subskrybentów.

Co otrzymasz?

Zapisz się i korzystaj! Bezpłatnie. Bez zobowiązań.

Newsletter wysyłamy tylko na adresy w domenach firmowych.