Zielona Budka

Zakres współpracy: system CMMS

Zielona Budka, to znany polski producent lodów cieszący się 60-letnią tradycją ich wytwarzania. Popularnością cieszy się nie tylko w naszym kraju, ale również za granicą, gdzie eksportuje dużą ilość swoich wyrobów. Od 2006 roku firma stała się członkiem dużego międzynarodowego koncernu R&R Ice Cream, dzięki czemu znacznie zwiększyła swój potencjał konkurencyjny.

Fabryka w Mielcu została kompleksowo wyposażona w oprogramowanie dla służb utrzymania ruchu – Queris CMMS, które przyczynia się do wzrostu efektywności pracy i wydajności produkcji. W ramach wdrożenia zrealizowano trzy kluczowe operacje przyczyniające się do osiągnięcia stawianych celów:

  • Wymieniono stary system na nowe rozwiązanie CMMS,
  • Wykonano pełną migrację danych zlokalizowanych w różnych miejscach i zgromadzono je w nowym oprogramowaniu,
  • System Queris CMMS zintegrowano bezpośrednio z maszynami oraz
  • Wyposażono pracowników w urządzenia mobilne współpracujące z naszym oprogramowaniem dla jego łatwiejszej obsługi.
Powróć do listy klientów

Szanowni Państwo, Z uwagi na zaistniałą sytuację firma QUERIS Sp. z o.o. udostępnia możliwość przeprowadzania prezentacji handlowych, technicznych oraz wdrożeń i szkoleń z zakresu oprogramowania QUERIS CMMS i QUERIS MES w formie zdalnej z wykorzystaniem ogólnodostępnych narzędzi do video-konferencji. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu sales@queris.pl lub queris@queris.pl