Nowy Newsletter Queris. Zapisz się i dołącz do subskrybentów, żeby rozwijać wiedzę i korzystać ze zniżek dostępnych tylko dla Czytelników.

Nowy Newsletter Queris. Ddołącz do subskrybentów!

Nowy Newsletter Queris.

Opis wdrożenia

Spomasz Pleszew

O kliencie

Spomasz Pleszew jest polskim producentem maszyn i urządzeń dla przemysłu spożywczego. Firma cieszy się już ponad 120-letnią tradycją, a początki fabryki sięgają roku 1886. Producent cały czas dynamicznie się rozwija, o czym świadczy również eksport produktów do ponad trzydziestu krajów na całym świecie, w tym do Niemiec, Francji, Rosji, Chin, Japonii, Meksyku, Gwatemali, Arabii Saudyjskiej, czy USA.

Nietypowe wykorzystanie systemu CMMS

Polski producent maszyn zdecydował się na nietypowe wdrożenie systemu CMMS, którego funkcjonalność idealnie nadała się do zaangażowania go w proces obsługi klienta. Dzięki możliwości zdalnego i mobilnego zgłaszania awarii (a także innych zdarzeń, czy informacji) system stał się narzędziem do obsługi serwisowej sprzedanych maszyn. Klienci fabryki, którzy posiadają jej produkty, otrzymują dostęp do systemu CMMS, za pomocą którego mogą zgłaszać problemy związane z działaniem zakupionych przez siebie maszyn.

Funkcjonalność na potrzeby obsługi klientów

Każdy z klientów firmy Spomasz Pleszew ma dostęp do pełnej listy posiadanych przez siebie produktów producenta. Dzięki odpowiednio rozdzielonym uprawnieniom dany klient (użytkownik) nie ma dostępu do urządzeń zakupionych przez inne firmy. Obsługa systemu z poziomu przeglądarki umożliwia natomiast łatwe i natychmiastowe utworzenie zgłoszenia serwisowego, o których producent na bieżąco jest informowany.

Obsługa utrzymania ruchu tym samym systemem

W systemie gromadzone są także wszystkie inne informacje typowe dla rozwiązań dedykowanych utrzymaniu ruchu, które następnie można wykorzystać podczas analizy i przygotowania indywidulanych raportów dla klientów. Jak udowadnia Spomasz Pleszew, system CMMS to nie tylko narzędzie do wewnętrznej obsługi działu UR, ale także idealne rozwiązanie służące usprawnieniu serwisu posprzedażowego na linii sprzedawca-klient.

Spomasz Pleszew logo

Branża: maszynowa

Zakres współpracy:
Lokalizacja:
  • zakład w Pleszewie, Polska

Rok realizacji: 2017

Kontakt optymalizacja produkcji

Ty też skorzystaj z naszych rozwiązań

Pomożemy Ci je dobrać tak, abyś mógł generować jeszcze lepsze wyniki produkcyjne

Napisz do nas, opisując krótko swoje oczekiwania

Wypełnienie i wysłanie danych jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich przetwarzanie w celu obsługi przesłanego zapytania zgodnie z naszą polityką prywatności.

lub skontaktuj się bezpośrednio

Nowy newsletter Queris

Dołącz, a dowiesz się jak optymalizować produkcję i otrzymasz zniżki dostępne wyłącznie dla subskrybentów.

Co otrzymasz?

Zapisz się i korzystaj! Bezpłatnie. Bez zobowiązań.

Newsletter wysyłamy tylko na adresy w domenach firmowych.