Opis wdrożenia

Sokpol

O kliencie

Sokpol jest producentem soków i napojów sprzedawanych na całym świecie, między innymi w takich krajach jak Niemcy, Francja, USA, Kanada, Madagaskar, Libia czy Chiny. W Polsce producent pozostaje liderem wśród wytwórców tzw. marek własnych sprzedawanych pod markami różnych sieci handlowych. W swoim portfelu posiada również marki należące do spółki: 7niebo, Złoty Potok i Grand.

Usprawnienia utrzymania ruchu

Wraz z rozwojem przedsiębiorstwa i chęcią poprawy efektywności działań w obszarze utrzymania ruchu firma zdecydowała się na wykorzystanie oferowanego przez nas systemu CMMS do zarządzania działem utrzymania ruchu.

W ramach współpracy w Sokpolu zrealizowaliśmy kompleksowe wdrożenie naszego oprogramowania, na które składały się poniższe elementy:

System został odpowiednio przystosowany do warunków stawianych przez producenta, a ponadto wykonano pełną integrację z funkcjonującym w firmie rozwiązaniem ERP.

Sokpol logo

Branża: spożywcza

Zakres współpracy:
  • audyt przedwdrożeniowy
  • wdrożenie systemu CMMS dla utrzymania ruchu
  • integracja z systemem ERP
  • szkolenie pracowników
Lokalizacja:
  • zakład w Myszkowie, Polska

Rok realizacji: 2017

Kontakt optymalizacja produkcji

Ty też chcesz usprawnić swój dział utrzymania ruchu?

Pomożemy Ci go zoptymalizować i znaleźć rozwiązanie występujących problemów.

Napisz do nas, opisując krótko z czym się zmagasz

Wypełnienie i wysłanie danych jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich przetwarzanie w celu obsługi przesłanego zapytania zgodnie z naszą polityką prywatności.

lub skontaktuj się bezpośrednio