Husqvarna

Zakres współpracy: system CMMS, automatyka przemysłowa, rozwiązania dedykowane

Z firmą Husqvarna współpracę rozpoczęliśmy w 2012 roku i do tej pory mieliśmy okazję zrealizować wspólnie kilka projektów. W 2014 roku przeprowadziliśmy kompleksowe wdrożenie naszego systemu do zarządzania utrzymaniem ruchu – Queris CMMS.

System CMMS

Pod koniec 2014 roku ponowiona została współpraca z zakładem Husqvarny w Mielcu. Tym razem szwedzki producent zdecydował się na wdrożenie systemu CMMS dla utrzymania ruchu. Oprócz programu w Queris CMMS kierownictwo firmy zdecydowało się także na zakup modułu Kodów Kreskowych usprawniającego prace związane z zarządzaniem gospodarką magazynową.

Stanowisko kontroli jakości

Dla jedynego w Polsce oddziału firmy Husqvarna zrealizowane zostało wdrożenie z zakresu automatyki przemysłowej. Zakład w Mielcu produkuje m.in. kosiarki pchane i kosiarki samobieżne z przednim urządzeniem tnącym, czyli tzw. ridery. W fabryce pojawiła się potrzeba stworzenia dodatkowego stanowiska do kontroli jakości wytwarzanego sprzętu.
Zespół naszych specjalistów podjął się tego zadania realizując kompleksowo zlecenie producenta sprzętu do pielęgnacji zieleni, które polegało przede wszystkim na:

  • stworzeniu dedykowanej aplikacji,
  • odpowiednim skonfigurowaniu oprogramowania na stanowisku testowym,
  • wyposażeniu stanowiska w 17-calowy komputer panelowy oraz szafę sterującą.

Dzięki temu wdrożeniu fabryka w Mielcach zyskała nowe stanowisko do testów jakościowych.

Powróć do listy klientów