Fakro

Zakres współpracy: system CMMS

Polski producent okien dachowych Fakro, jest światowym wiceliderem w swojej branży z 15-procentowym udziałem w globalnym rynku i zatrudnieniu sięgającym 3 300 pracowników. Przedsiębiorstwo posiada 12 zakładów produkcyjnych oraz 16 centrów dystrybucji w wielu krajach zlokalizowanych w Europie, Azji oraz Ameryce.

W Fakro przeprowadziliśmy kompleksowe wdrożenie systemu CMMS do zarządzania utrzymaniem ruchu, który wsparł zakład firmy w Nowym Sączu. Dzięki temu dział techniczny zyskał narzędzie ułatwiające m.in. kontrolę czasu pracy mechaników, zgłaszanie i usuwanie awarii, planowanie prac konserwacyjnych, predykcję, czy zarządzanie gospodarką magazynową części zamiennych.

Wdrożenie oprogramowania Queris CMMS obejmowało:

  • przygotowanie środowiska zakładu i konfigurację infrastruktury do wdrożenia systemu,
  • instalację systemu, bazy danych oraz konfigurację ustawień według wymagań użytkowników,
  • implementację modułu kodów kreskowych oraz jego integrację z systemem dla sprawniejszej identyfikacji maszyn i części, a także szybszego wprowadzania i odczytywania informacji,
  • odpowiednie przygotowanie urządzeń mobilnych do pracy z systemem i modułem kodów kreskowych.

Po zakończeniu instalacji i konfiguracji ustawień wszyscy pracownicy, których dotyczyło wdrożenie zostali przygotowani do pracy z systemem oraz odpowiednio przeszkoleni z obsługi aplikacji przez naszych specjalistów.

Powróć do listy klientów