Nowy Newsletter Queris. Zapisz się i dołącz do subskrybentów, żeby rozwijać wiedzę i korzystać ze zniżek dostępnych tylko dla Czytelników.

Nowy Newsletter Queris. Ddołącz do subskrybentów!

Nowy Newsletter Queris.

Opis wdrożenia

Eko-Okna

O kliencie

Eko-Okna S.A. jest największym producentem okien w Polsce i jednym z wiodących producentów w Europie. Przedsiębiorstwo każdego roku zwiększa swoje moce produkcyjne i zdolności eksportowe dostarczając swoje produkty do większości europejskich krajów. W zakładzie o powierzchni produkcyjno-magazynowej sięgającej 60 tys. m2 wytwarza okna PVC, stalowe, drewniane, drzwi, ogrodzenia posesyjne, pergole oraz wiele innych produktów stolarki otworowej.

Cyfryzacja utrzymania ruchu w Eko-Oknach

W firmie Eko-Okna zrealizowaliśmy wdrożenie systemu klasy CMMS, jeszcze w wersji Queris Rejestr Remontów Maszyn 2.0. Dzięki oprogramowaniu uzyskano lepszą kontrolę nad stanem parku maszynowego i szersze możliwości efektywnego planowania prac remontowo-konserwacyjnych. Umożliwiło to znaczące skrócenie czasu przestojów nieplanowanych wynikających z dotychczasowych awarii, których liczba została ograniczona.

Aktualizacja do najnowszej wersji

Po opracowaniu nowej wersji systemu CMMS, dział utrzymania ruchu producenta okien został wyposażony w jego najnowszą wersję, zyskując dostęp do znacznie szerszej funkcjonalności, dzięki której generuje jeszcze lepsze wyniki.

Eko-Okna logo

Branża: stolarka otworowa

Zakres współpracy:
Lokalizacja:
  • zakład w Kornicach, Polska

Rok realizacji: 2016

Kontakt optymalizacja produkcji

Ty także możesz wyeliminować awarie i przestoje

Pomożemy Ci poprawić wyniki Twojej produkcji i utrzymania ruchu

Skontaktuj się z nami, żeby dowiedzieć się więcej

Wypełnienie i wysłanie danych jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich przetwarzanie w celu obsługi przesłanego zapytania zgodnie z naszą polityką prywatności.

lub skontaktuj się bezpośrednio

Nowy newsletter Queris

Dołącz, a dowiesz się jak optymalizować produkcję i otrzymasz zniżki dostępne wyłącznie dla subskrybentów.

Co otrzymasz?

Zapisz się i korzystaj! Bezpłatnie. Bez zobowiązań.

Newsletter wysyłamy tylko na adresy w domenach firmowych.