Nowy Newsletter Queris. Zapisz się i dołącz do subskrybentów, żeby rozwijać wiedzę i korzystać ze zniżek dostępnych tylko dla Czytelników.

Nowy Newsletter Queris. Ddołącz do subskrybentów!

Nowy Newsletter Queris.

Opis wdrożenia

Belvedere Vodka

O kliencie

Blevedere Vodka to luksusowa wódka, ciesząca się dużym uznaniem nie tylko w naszym kraju, ale również za granicą. Produkowany przez Polmos Żyrardów alkohol był promowany między innymi w przygodach agenta Jamesa Bonda w części „Spectre”.

Wdrożenie w Polmos Żyrardów

Producent ekskluzywnego alkoholu zdecydował się na wykorzystanie w swoim zakładzie systemu do monitorowania i realizacji produkcji Queris MES. Realizacja została podzielona na dwa etapy wykonawcze w ramach których przeprowadzono następujące działania:

Uzyskane efekty

System MES, który został wdrożony u producenta Belvedere pozwala precyzyjnie określać terminy realizacji poszczególnych zleceń, a także kontrolować przebieg procesów i ich terminowość. Wykorzystanie specjalnego monitora o dużej przekątnej, który został zamontowany na hali produkcyjnej, pozwala na bieżąco śledzić postęp prac także pracownikom, dzięki czemu znają oni wszystkie szczegóły realizowanych przez siebie zleceń.

Belvedere logo

Branża: spożywcza

Zakres współpracy:
Lokalizacja:
  • zakład w Żyrardowie, Polska

Rok realizacji: 2015

Kontakt optymalizacja produkcji

Zwiększ wydajność swojej produkcji

Produkuj więcej i szybciej bez inwestycji w rozbudowę parku maszynowego.

Napisz do nas, a pomożemy Ci w pełni wykorzystać ukryte moce produkcyjne

Wypełnienie i wysłanie danych jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich przetwarzanie w celu obsługi przesłanego zapytania zgodnie z naszą polityką prywatności.

lub skontaktuj się bezpośrednio

Nowy newsletter Queris

Dołącz, a dowiesz się jak optymalizować produkcję i otrzymasz zniżki dostępne wyłącznie dla subskrybentów.

Co otrzymasz?

Zapisz się i korzystaj! Bezpłatnie. Bez zobowiązań.

Newsletter wysyłamy tylko na adresy w domenach firmowych.