Nowy Newsletter Queris. Zapisz się i dołącz do subskrybentów, żeby rozwijać wiedzę i korzystać ze zniżek dostępnych tylko dla Czytelników.

Nowy Newsletter Queris. Ddołącz do subskrybentów!

Nowy Newsletter Queris.

Queris na Konferencji Oficerów Przemysłu

Byliśmy na Konferencji Oficerów Przemysłu

17 i 18 kwietnia w Warszawie odbyła się druga edycja organizowanej przez Baltic Berg Consulting Konferencji Oficerów Przemysłu. Mieliśmy tę przyjemność być na miejscu i wesprzeć wydarzenie jako złoty partner.

Konferencja Oficerów Przemysłu jest spotkaniem skierowanym do osób poszukujących skutecznych rozwiązań w obszarze zarządzania utrzymaniem ruchu. Dzięki organizatorowi wydarzenie ma bardzo wysokim poziom merytoryczny, a uczestnicy otrzymują solidną dawkę wiedzy i możliwość nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych. Dwa dni spędzone w gronie przedstawicieli największych marek dają świetną okazję do networkingu.

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć, a do obejrzenia pełnej relacji zapraszamy na stronę organizatora www.kop.tech. Dziękujemy również wszystkim za możliwość uczestniczenia w tym wydarzeniu, spotkania i rozmowy. W imieniu organizatora, zapraszamy za rok! Warto się spotkać na KOP-ie.

Opublikowano

Ostatnia aktualizacja

Przeczytaj więcej aktualności

Nowy newsletter Queris

Dołącz, a dowiesz się jak optymalizować produkcję i otrzymasz zniżki dostępne wyłącznie dla subskrybentów.

Co otrzymasz?

Zapisz się i korzystaj! Bezpłatnie. Bez zobowiązań.

Newsletter wysyłamy tylko na adresy w domenach firmowych.