Programista testów automatycznych

Opis stanowiska:

  • tworzenie i utrzymanie autorskiego frameworka do automatyzacji testów funkcjonalnych
  • projektowanie skryptów testów automatycznych i ich optymalizacja
  • zapewnienie wsparcia w zakresie automatyzacji testów w zespołach wytwórczych
  • zapewnienie wsparcia w automatyzacji testów

Wymagania:

  • doświadczenie w automatyzacji testów dla technologii Microsoft
  • dobra znajomość C#
  • wiedza z zakresu jakości oprogramowania (certyfikat ISTQB Foundation Level mile widziany)
  • znajomość wzorców projektowych w automatyzacji testów
  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • dobra znajomość SQL
  • znajomość przynajmniej jednego z narzędzi: SpecFlow, JustMock, FluentAssertions, Selenium, NUnit, Coded UI
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • realizację ciekawych projektów z wykorzystaniem najnowszych technologii Microsoft
  • duże możliwości rozwoju kompetencyjnego
  • multikarnet umożliwiający korzystanie z obiektów sportowych i rekreacyjnych

Swoje zgłoszenie wyślij na rekrutacja@queris.pl

Kontakt z nami

Przejdź nas stronę kontaktu, gdzie znajdziesz naszego maila. Wyślij CV!

Kontakt