Usługi IT

W dzisiejszym świecie każda organizacja chcąca poważnie konkurować na rynku musi być wyposażona w szereg narzędzi IT ułatwiających, a często w ogóle umożliwiających funkcjonowanie. Jako specjaliści w dziedzinie nowoczesnych technologii dla biznesu i przemysłu pomagamy budować odpowiednie środowisko IT w organizacjach.

Zakres oferty

Szeroko pojęte technologie IT są domeną naszej firmy. Posiadając bogate doświadczenie w tworzeniu nowych rozwiązań IT, będących nie tylko oprogramowaniem, możemy zaoferować również usługi informatyczne z innych dziedzin. Oto w czym między innymi możemy pomóc.

Projektowanie i tworzenie sieci komputerowych

Instalacja i konfiguracja serwerów

Wirtualizacja serwerów, backupy i archiwizacja danych

Wycena, dostawa oraz instalacja sprzętu IT

Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz poznać szczegóły, lub też masz inny specyficzny problem IT, skontaktuj się z nami i przedstaw nam swoje potrzeby. Pamiętaj, że powyższa lista nie jest zamknięta, dlatego możemy Ci pomóc także w nietypowych problemach IT. Po zapoznaniu się z sytuacją, wspólnie przygotujemy rozwiązanie dla Twojej firmy.

 

Kontakt z nami

Szanowni Państwo, Z uwagi na zaistniałą sytuację firma QUERIS Sp. z o.o. udostępnia możliwość przeprowadzania prezentacji handlowych, technicznych oraz wdrożeń i szkoleń z zakresu oprogramowania QUERIS CMMS i QUERIS MES w formie zdalnej z wykorzystaniem ogólnodostępnych narzędzi do video-konferencji. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu sales@queris.pl lub queris@queris.pl