Queris Honorowym Oficerem Przemysłu

25 marca 2019

20 marca 2019r. na gali Konferencji Oficerów Przemysłu prezes Tomasz Zieliński otrzymał nagrodę Honorowego Oficera Przemysłu. Wyróżnienie to jest dowodem uznania za wkład jaki wnosi Queris w profesjonalizację polskiego przemysłu w obszarze zarządzania majątkiem i utrzymania ruchu.

Konferencja, której organizatorem jest firma BalticBerg, zawsze odznacza się wysokim poziomem merytorycznym i cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Jednocześnie jest też silnym elementem kreowania tożsamości spopłeczności inżynierów utrzymania ruchu. Jak w roku poprzednim mieliśmy przyjemność wesprzeć to przedsięwzięcie jako złoty partner.

W trakcie konferencji zauważyliśmy, że dominujące w tym roku trendy w utrzymaniu ruchu to prewencja i mobilność. Są to jednocześnie główne kierunki rozwoju naszego oprogramowania Queris CMMS, co potwierdza zasadność naszych wcześniejszych decyzji strategicznych.

Konferencja Oficerów Przemysłu jest spotkaniem skierowanym do osób poszukujących skutecznych rozwiązań w obszarze zarządzania utrzymaniem ruchu. Dzięki organizatorowi uczestnicy otrzymują solidną dawkę wiedzy i możliwość nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych. Dwa dni spędzone w gronie przedstawicieli największych marek dają świetną okazję do networkingu.

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć, a do obejrzenia pełnej relacji zapraszamy na stronę organizatora www.kop.tech. Dziękujemy również wszystkim za możliwość uczestniczenia w tym wydarzeniu, spotkania i rozmowy. W imieniu organizatora, zapraszamy za rok! Warto się spotkać na KOP-ie 🙂

Przejrzyj inne nasze porady na blogu

Zobacz więcej wpisów