Wdrożeniowiec / analityk biznesowy

Poszukujemy wdrożeniowca/analityka biznesowego, który dołączy do naszego zespołu.

Opis stanowiska:

  • Analiza potrzeb i wymagań klienta,
  • Tworzenie wizji wdrożenia systemu,
  • Konfiguracja i parametryzacja systemu,
  • Uruchomienie i testy u klienta,
  • Wsparcie klienta w fazie wdrożenia.

Od kandydata oczekujemy:

  • Zdolności analitycznych, inicjatywy w działaniu,
  • Umiejętności pracy w zespole wdrożeniowym,
  • Znajomości konfiguracji baz danych MS SQL oraz tworzenia zapytań praktycznej znajomości C# (w stopniu dobrym),
  • Poczucia odpowiedzialności i zdolności efektywnego organizowania pracy,
  • Wysokiej motywacji do pracy i samodyscypliny,
  • Prawa jazdy.

Mile widziane:

  • Praktyczna znajomość Reporting Services,
  • Znajomość zagadnień związanych z produkcją i rozwiązań informatycznych wspierających Production Floor (APS, MES, CMMS),
  • Znajomość zagadnień związanych z systemami ERP,
  • Znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Odpowiednie przeszkolenie adaptacyjne,
  • Udział we współtworzeniu i rozwoju firmy,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze,
  • Możliwości rozwoju w ramach ciekawych projektów w branży produkcyjnej u czołowych producentów w kraju i za granicą,
  • Duże możliwości rozwoju kompetencyjnego,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowanie do poziomu doświadczenia kandydata,
  • Multikarnet umożliwiający korzystanie z obiektów sportowych i rekreacyjnych,
  • … i kilka innych, o których opowiemy na rozmowie rekrutacyjnej 🙂

Swoje zgłoszenie wyślij na rekrutacja@queris.pl

Kontakt z nami

Przejdź nas stronę kontaktu, gdzie znajdziesz naszego maila. Wyślij CV!

Kontakt