Programista Systemów Produkcyjnych .NET C#

A tak po ludzku… szukamy pasjonata, który potrafi z polotem używać C# z całym dobrodziejstwem obiektowości oraz chciałby przyłożyć swoją rękę  do tworzenia najnowocześniejszych rozwiązań dla firm produkcyjnych

Opis stanowiska:

  • rozwój specjalistycznych aplikacji dla przemysłu,
  • realizacja założeń projektowych i tworzenie nowych aplikacji na platformie .NET (C#),
  • praca związana z tworzeniem i rozwijaniem nowoczesnych aplikacji na potrzeby przemysłu,
  • wdrażanie oprogramowania u klientów,
  • praca w zespole Scrum-owym.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość C#,
  • znajomość zagadnień związanych z programowaniem obiektowym (OOP),
  • znajomość wzorców projektowych,
  • znajomość zapytań LINQ i Entity Framework,
  • znajomość WPF i MVVM,
  • znajomość języka SQL (MSSQL lub Oracle),
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wykształcenie wyższe techniczne lub student IV-V roku studiów.

Mile widziane:

  • znajomość WCF, Web API, REST
  • znajomość kontrolek DevExpress,
  • dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • pracę w przyjaznej atmosferze ,
  • rozwój oprogramowania w metodologii Scrum,
  • realizację ciekawych projektów z wykorzystaniem najnowszych technologii Microsoft,
  • duże możliwości rozwoju kompetencyjnego,
  • multikarnet umożliwiający korzystanie z obiektów sportowych i rekreacyjnych,
  • … i kilka innych, o których opowiemy na rozmowie rekrutacyjnej

Swoje zgłoszenie wyślij na rekrutacja@queris.pl

Kontakt z nami

Przejdź nas stronę kontaktu, gdzie znajdziesz naszego maila. Wyślij CV!

Kontakt