Programista Frontend Angular Developer

job offers ukrainians Read this offer in English

Opis stanowiska:

  • rozwój specjalistycznych aplikacji dla firm produkcyjnych
  • realizacja założeń projektowych i tworzenie nowych aplikacji webowych na potrzeby firm produkcyjnych
  • praca w zespole SCRUM-owym i profesjonalnym procesie deweloperskim

Wymagania:

  • najomość Angular 8+
  • HTML/CSS
  • znajomość wzorców projektowych

Mile widziane:

  • znajomość REST API
  • znajomość RX JS
  • znajomość State Management (NGXS)
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • elastyczne formy pracy (zdalna/hybrydowa)
  • pracę w przyjaznej, niekorporacyjnej atmosferze
  • realizację ciekawych projektów z wykorzystaniem najnowszych technologii Microsoft i Google
  • możliwość doboru narzędzi i używanych technologii
  • duże możliwości rozwoju kompetencyjnego
  • prywatną opiekę medyczną
  • multikarnet umożliwiający korzystanie z obiektów sportowych i rekreacyjnych
  • fundusz socjalny

Swoje zgłoszenie wyślij na rekrutacja@queris.pl

Kontakt z nami

Przejdź nas stronę kontaktu, gdzie znajdziesz naszego maila. Wyślij CV!

Kontakt