Wiedza

Integracja systemu CMMS z systemem ERP

System CMMS jest narzędziem, od którego w wielu firmach oczekuje się należytej wymiany informacji z rozwiązaniem nadrzędnym, jakim jest system ERP. Powiązanie tych obszarów pozwala efektywniej zarządzań utrzymaniem ruchu w kontekście rozwoju całego przedsiębiorstwa, głównie ze względu na integrację w takich obszarach jak:

Przykładowe korzyści integracji systemów ERP i CMMS

Wymiana informacji pomiędzy oprogramowaniem CMMS i systemem ERP umożliwia efektywniejsze tworzenie strategii dla utrzymania ruchu oraz wpływa na jakość pozyskiwanych danych. Integracja pozwala wyeliminować często występującą izolację działu UR, która bardzo negatywnie wpływa nie tylko na pracowników tej jednostki biznesowej, ale także na wydajność procesów.

Sprawniejszy przepływ informacji na płaszczyźnie CMMS-ERP wyzwala potencjał do znacznie lepszej organizacji pracy mechaników, zapewnia efektywną kontrolę stanów magazynowych części zamiennych, a także prezentuje bardziej wiarygodny obraz stanu całego zakładu. Firmy integrujące te dwa rozwiązania często wskazują także na zdecydowanie lepszą kontrolę kosztów napraw i modernizacji, co przyczynia się do podejmowania optymalnych decyzji związanych ze strategią eksploatacji maszyn.

Integracje systemów produkcyjnych

Zintegrujemy Twoją produkcję

Przeprowadź audyt wydajności produkcji i połącz narzędzia dla większej wydajności.

Kontakt optymalizacja produkcji

Zintegruj systemy produkcyjne

Zwiększ wydajność produkcji i przyspiesz przepływ informacji dzięki integracji systemów.

Napisz do nas jakie systemy chciałbyś zintegrować

Wypełnienie i wysłanie danych jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich przetwarzanie w celu obsługi przesłanego zapytania zgodnie z naszą polityką prywatności.

lub skontaktuj się bezpośrednio