7 przesłanek wpływających na rzetelność informacji o produkcji

21 stycznia 2015

Każda firma produkcyjna zbiera informacje o swoich procesach. Czy jednak zawsze są one wiarygodne? Jak zdiagnozować stopień ich rzetelności? Czy kluczowym narzędziem pozostaje tylko menedżerskie przeczucie?

Często jest ono bardzo cenną umiejętnością, dzięki której niejedna firma może wiele zyskać. Jednak pewną pomocą w postawieniu diagnozy nt. wiarygodności zbieranych informacji może być 7 aspektów, które bardzo często wpływają na jej poziom. Poznasz je dzięki tej krótkiej prezentacji. Wiedząc na co zwrócić uwagę w swoim zakładzie będziesz mógł łatwiej określić poziom wiarygodności danych, a przede wszystkim będziesz wiedział, co poprawić.

 

Przejrzyj inne nasze porady na blogu

Zobacz więcej wpisów

Szanowni Państwo, Z uwagi na zaistniałą sytuację firma QUERIS Sp. z o.o. udostępnia możliwość przeprowadzania prezentacji handlowych, technicznych oraz wdrożeń i szkoleń z zakresu oprogramowania QUERIS CMMS i QUERIS MES w formie zdalnej z wykorzystaniem ogólnodostępnych narzędzi do video-konferencji. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu sales@queris.pl lub queris@queris.pl