Nowy Newsletter Queris. Zapisz się i dołącz do subskrybentów, żeby rozwijać wiedzę i korzystać ze zniżek dostępnych tylko dla Czytelników.

Nowy Newsletter Queris. Ddołącz do subskrybentów!

Nowy Newsletter Queris.

Oferta pracy

Programista Systemów Produkcyjnych .NET C#

Opis stanowiska

Tak po ludzku… szukamy pasjonata, który potrafi z polotem używać C# z całym dobrodziejstwem obiektowości oraz chciałby przyłożyć swoją rękę  do tworzenia najnowocześniejszych rozwiązań dla firm produkcyjnych.

Co będziesz robić?

Kwalifikacje, których oczekujemy

Dodatkowo mile widziane

A oto, co Ci oferujemy...

Oferty pracy Queris

Nie zwlekaj z wysłaniem swojego zgłoszenia.

Wypełnij formularz i wyślij aplikację

Wypełnienie i wysłanie danych jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich przetwarzanie w procesie rekrutacji, zgodnie z RODO i naszą polityką prywatności.

lub skontaktuj się bezpośrednio