Nowy Newsletter Queris. Zapisz się i dołącz do subskrybentów, żeby rozwijać wiedzę i korzystać ze zniżek dostępnych tylko dla Czytelników.

Nowy Newsletter Queris. Ddołącz do subskrybentów!

Nowy Newsletter Queris.

Oferta pracy

Oferta nieaktualna

Inżynier ds. Wdrożeń

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby do realizacji wdrożeń systemu MES u naszych klientów, jego konfiguracji oraz integracji z innymi rozwiązaniami.

Zakres obowiązków

Kwalifikacje, których oczekujemy

Dodatkowo mile widziane

A oto, co Ci oferujemy...

Oferty pracy Queris

Nie zwlekaj z wysłaniem swojego zgłoszenia.

Wypełnij formularz i wyślij aplikację

Wypełnienie i wysłanie danych jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich przetwarzanie w procesie rekrutacji, zgodnie z RODO i naszą polityką prywatności.

lub skontaktuj się bezpośrednio